27.05.17 Nasi podopieczni wygrywają na KSW 39 Colosseum !!!

Damian Janikowski, Łukasz „Juras” Jurkowski oraz Popek Monster wygrali swoje walki na historycznej gali KSW 39, która odbyła się na Stadionie Narodowym. Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć również ekipy Swim’N”Fight, która była przekonana, że profesjonalne podejście zawodników do wspólnych treningów w wodzie nie było przypadkiem i byliśmy spokojni o to, czy swoje lekcje chłopaki odrobili również na innych, kluczowych płaszczyznach przygotowań do walki.

Jako pierwszy w oktagonie pojawił się Damian, który potrzebował zaledwie półtorej minuty, aby rozprawić się ze swoimprzeciwnikiem Julio Gallegosem. Zawodnik zaprzyjaźnionego klubu S4 Fight Club po soczystym kolanie w stójce dokończył dzieła zniszczenia ciosami w parterze. Kilka godzin później jego klubowy kolega Łukasz „Juras” Jurkowski po kontrolowanej i  zwycięskiej  pierwszej rundzie, w drugiej po sprowadzeniu przez swojego przeciwnika, legendę tego sportu Thierrego Sokoudjou, Łukasz zainkasował kilka groźnie wyglądających łokci, które na szczęście nie wyrządziły mu aż tak dużej krzywdy. Po bardzo dobrych wskazówkach ze strony swojego narożnika oraz wykonywaniu w tym czasie pełnych, głębokich oddechów, w rundzie trzeciej „Juras” przypomniał sobie jak ważny w walce jest lewy prosty, który pozwolił mu być bardziej aktywnym i zrobić sporo spustoszenia na twarzy Kameruńczyka. Po trzech rundach niejednogłośna decyzja na korzyć „Jurasa” była jak najbardziej zasłużona. Ostatnim z wojowników związanych z treningami pod okiem trenerów Swim’N’Fight był Popek Monster, który bez żadnych problemów uporał się z Robertem Burneiką zwyciężając przez TKO w pierwszej rundzie. Po walce Popek zadeklarował naszemu trenerowi, że będzie stałym gościem w przygotowaniach do swojej kolejnej walki.

Ogromne G_R_A_T_U_L_A_C_J_E  dla chłopaków za zaprezentowanie naprawdę wysokiej formy, a my ze swojej strony cieszymy się, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do ich sukcesu !!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *